KURUMSAL

Kent Reklam

Kastamonu ili ve çevresinde tabela ve reklam işleri yapmak amacıyla kurulmuş olan KASTAMONU KENT REKLAM müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne tüm müşterilerine zamanında ve yüksek kalitede hizmetler sunmuş olmasından dolayı müşteri talepleri doğrultusunda hizmet çeşidini her geçen gün artırarak ticari hayatını sürdürmektedir.

Kastamonu Kent Reklam, Araç giydirme, dijital baskı, web tasarımı gibi güncel reklam hizmetlerini de bünyesine katarak müşterilerin reklam konusundaki tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen bir reklam firmasıdır.

Konusunda deneyimli personeli ile sizi dinleyip reklam ihtiyaçlarınıza ekonomik ve kalıcı çözümler sunmak prensibimizdir.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla hazırlatmış olduğumuz web sayfamız üzerinden tüm hizmetlerimizi detaylıca inceleyebilirisiniz.

Dilerseniz satış ekibimize ulaşarak reklam konusundaki ihtiyaçlarınızın belirlenmesinde ücretsiz yerinde keşif hizmetimizden yararlanabilir işinize özel sunacağımız reklam çözümleri hakkında bilgi sahibi olabilirisniz.

 

E-Bülten Kampanyalardan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz.
©2018 - KENT REKLAM. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi